WhatsApp
Yükleniyor...

Google ADS

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Google ADS

Google ADS

   Google'ın sunmuş olduğu reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır. Google'ın gelirlerinin yaklaşık %90'nını reklam hizmeti oluşturmaktadır.

   Reklam verirken, yayınlanmasını istediğiniz reklamı başlık, reklam metni , url girerek bir bütçe belirlenir. Reklamların gösterileceği ülke, bölge ve şehir seçilebilir. Bunun dışında reklamların gösterileceği gün ve saat aralığını belirleyebileceği gibi ayrıca reklamların gösterileceği yaş, cinsiyet gibi demografik özellikleri de seçebilirler. Reklamlar Google arama sonuçlarında, anahtar kelimeler ile ilişkilendirilerek metin reklamı olarak gösterilir.

   Ücretlendirme tıklama başına maliyetler ile sektöre göre değişkenlik gösterir ve sektördeki rekabete göre belli olur. Reklam veren, reklamı için bir bütçe belirler ve ödeme yapar. Reklamların görüntülenmesi ücret gerektirmez; yalnızca tıklama başına, belirlenen ücret ödenen miktardan düşülür.

    Leonz Medya olarak sizin ya da firmanızın Google reklamlarını profesyonel ekibimiz ile en düşük maliyet prensibiyle yayınlayabiliriz. Rakiplerinizi geri de bırakarak tıklanma ve satışlarınız organik şekilde artacaktır, ayrıca bizden Google ADS paketi alan müşterilerimize 100 ₺ değerinde indirim kodu tanımlanacaktır.