WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

  Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

  İnternetten alışveriş yapma olanağı sunan e-ticaret web siteleri kullanıcıları sitede tutma olanağı tasarımsal olarak çok önemlidir. E-ticaret web sitesinin ana sayfası müşterinin ilk karşılaştığı sayfadır. Müşteride izlenim bırakması bu yüzden çok önemlidir. Ana sayfada ürünler, kampanyalar, vitrin görseli, öne çıkanlar, çok satanlar, keşfet gibi bölümlerin yer alması sitenin dolu göstermesine ve ilgi çekici olmasına yer verir.

Leonz Medya olarak sizi ya da firmanızı hizmetlerimiz aracılığıyla internet ortamında temsil etmekten mutluluk duyarız. Profesyonel yazılım ekibi tarafından hazırlanmış e-ticaret web tasarımlarımıza e-ticaret tasarımları sayfamızdan ulaşabilir ve web sitenizi hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.